|< << 10/23  >> >|
datumnadpis
27.10.2020Důležitá informace !!
Upozorňujeme rodiče, že MŠ bude z důvodu výskytu Covidu uzavřena. Karanténa potrvá do 6.11. Děti, které do MŠ docházely od 21.10. bude kontaktovat hygiena. O případných dalších změnách naleznete informace zde.
25.10.2020Důležité upozornění !!!
Milí rodiče, ani naší školce se bohužel nevyhla nákaza COVID 19 . Rodiče dětí, které byly přihlášeny na podzimní prázdniny jsme již obvolaly a se situací seznámily. O dalším vývoji budeme informovat na našich stránkách zde. Sledujte proto pravidelně . Je nám líto, že i přes veškerá opatření jsme se tomuto neubránily .
30.9.2020Přírodovědné putování.
Ve čtvrtek 1.října jdeme se všemi dětmi na delší vycházku parkem. Dejte dětem vhodnou obuv a oblečení, do batůžku pití, pláštěnku a libovolnou ňamku. V případě nepříznivého počasí bude vycházka odložena.
8.9.2020Oznámení ohledně rodičovské schůzky.
Schůzka s rodiči se v letošním roce nebude konat. Všechny informace naleznete na nástěnce MŠ. Prostudujte si Školní řád, Řády školy a Opatření COVOD-19. Děkujeme.
8.9.2020Papoušci.
V pátek 18.9. nás v MŠ čeká vystoupení s papoušky. Vybíráme 60,- Kč.
28.8.2020DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE.
Do mateřské školy bude doprovázet dítě 1 osoba, která bude mít zakrytá ústa rouškou! Děti předávejte učitelkám před třídou! Před zazvoněním použijte připravenou dezinfekci! Rodiče, kteří budou odvádět děti do 4. třídy, tak učiní pouze na nezbytně nutnou dobu a po předání dítěte před třídou urychleně opustí mateřskou školu!! STEJNÁ PRAVIDLA PLATÍ I PŘI VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ- NEZDRŽUJTE SE V PROSTORÁCH ŠKOLKY, ANI NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ !!
16.7.2020
Celý kolektiv mateřské školy přeje všem dětem a rodičům krásné prázdniny. Budoucím školákům hodně štěstí na jejich nové cestě a na všechny ostatní se budeme těšit od září , kdy společně zahájíme školní rok 2020/21. Naberte hodně sil a přijďte s úsměvem :-).
16.7.2020Informativní schůzka pro nově přijaté děti.
Pro rodiče dětí přijatých na nový školní rok 2020/21 se bude konat informativní schůzka - ve středu 26.8. od 15.00 hodin v MŠ Vančurova. Rodičům bude zaslána SMS.
29.5.2020Seznam přijatých dětí na školní rok 2020/21
Seznam přijatých dětí naleznete v sekci Úřední deska na úvodní straně.
28.5.2020Upozornění pro rodiče.
Mezi rodiči vznikl nápad - místo společných fotografií tříd vytvořit koláže z fotografií dětí. Kdo je v naší skupince na FB, vložte tam do připravených alb veselou, barevnou fotografii svého dítěte. Kdo FB nemá, pošlete fotografii na mailovou adresu VeronikaHola1@seznam.cz. Je zlatá a něco se pokusí vytvořit v elektronické podobě. Moc jí tímto předem děkujeme.
|< << 10/23  >> >|nahoru