aktuality
1/15  >> >|
datumnadpis
15.12.2020Přání.
Rok 2020, který byl pro všechny velmi náročný, se pomalu blíží ke svému konci a tak přejeme všem klidné svátky, pevné zdraví, rozzářené oči dětí i osob nám blízkých a minimálně o Vánocích nulový stres.Přejeme také, aby se ten zatracený virus vypařil a aby nás čekal rok, ve kterém přijde klid. Rok, ve kterém si všichni uvědomíme, že neustálý spěch a honba za penězi jsou něco, co nepatří do lidského života. Třeba virus přišel právě proto, abychom se z něj poučili. Krásné dny s pohádkovými konci přejí učitelky naší MŠ.
10.11.2020Vánoční prázdniny.
Po předešlém zjišťování u rodičů o docházce dětí v době vánočních svátků a následné dohodě se zřizovatelem bude MŠ uzavřena od 21.12.2020do 3.1.2021. Provoz bude zahájen 4.1.
7.11.2020Upozornění pro rodiče - nezapomeňte na roušky !!
Výjimka z povinnosti nosit ochranné prostředky dýchacích cest dětí a pedagogických pracovníků v MŠ se vztahuje pouze na vnitřní prostory MŠ. Při procházkách mimo areál školky musí mít vaše děti roušky. Dostačující jsou pro ně i nákrčníky, které děti snadno nasadí na ústa a nos.
4.11.2020Otevření MŠ po karanténě.
S úlevou oznamujeme rodičům, že naše mateřská škola se po ukončení povinné karantény otevírá v pondělí 9.11. Zvažte prosím docházku vašich dětí, zpřísněná hygienická opatření budou trvat i nadále. Na všechny se již moc těšíme :-).
2.11.2020Pro rodiče dětí předškolních s povinnou školní docházkou.
Bohužel se ani po prázdninách z důvodu karantény nesejdeme v naší školce, a proto máme pro naše předškoláky připraveno něco ke zkrácení dlouhých podzimních dnů. V rámci distanční výuky naleznou rodiče těchto dětí ve svých e-mailech úkoly na téma "Barevný podzim". Je jen na vás, co si z nabízených aktivit vyberete. Přejeme hodně úspěchů a pohody při plnění úkolů. Všechny děti moc zdravíme a držte se ! Brzy bude líp :-)
30.10.2020
Vzhledem k uzavření MŠ z důvodu karantény se oproti jarním měsícům nevydává formulář k ošetřovnému v MŠ. Tiskopis k žádosti o ošetřovné rodiče naleznou na stránkách České správy sociálního zabezpečení ( ČSSZ) a sami zde doplní potřebné informace.
27.10.2020Důležitá informace !!
Upozorňujeme rodiče, že MŠ bude z důvodu výskytu Covidu uzavřena. Karanténa potrvá do 6.11. Děti, které do MŠ docházely od 21.10. bude kontaktovat hygiena. O případných dalších změnách naleznete informace zde.
25.10.2020Důležité upozornění !!!
Milí rodiče, ani naší školce se bohužel nevyhla nákaza COVID 19 . Rodiče dětí, které byly přihlášeny na podzimní prázdniny jsme již obvolaly a se situací seznámily. O dalším vývoji budeme informovat na našich stránkách zde. Sledujte proto pravidelně . Je nám líto, že i přes veškerá opatření jsme se tomuto neubránily .
30.9.2020Přírodovědné putování.
Ve čtvrtek 1.října jdeme se všemi dětmi na delší vycházku parkem. Dejte dětem vhodnou obuv a oblečení, do batůžku pití, pláštěnku a libovolnou ňamku. V případě nepříznivého počasí bude vycházka odložena.
8.9.2020Oznámení ohledně rodičovské schůzky.
Schůzka s rodiči se v letošním roce nebude konat. Všechny informace naleznete na nástěnce MŠ. Prostudujte si Školní řád, Řády školy a Opatření COVOD-19. Děkujeme.
1/15  >> >|nahoru
webmaster