aktuality
1/16  >> >|
datumnadpis
9.4.2021Otevření MŠ od 12.4.
Prosíme rodiče, aby se seznámili s "Podmínky pro otevření MŠ od 12.4." Informace jsou na hlavní nabídce stránek MŠ.
6.4.2021Otevření MŠ.
Dle nařízení vlády mohou od pondělí 12.dubna do MŠ nastoupit pouze " předškoláci " - 4. třída. Děti budou dvakrát týdně testovány ( pondělí, čtvrtek ). U testování bude nutná přítomnost rodičů a jejich setrvání v MŠ po dobu patnácti minut na vyhodnocení testu.
6.4.2021Úplata za měsíc duben.
Vzhledem k uzavření mateřské školy z důvodu nařízení vlády se úplata za měsíc duben nebude vybírat
30.3.2021Blíží se svátky jara.
Učitelky Mateřské školy zvou všechny předškolní děti k naší Mateřské škole ve Vančurově ulici. Na plotě kolem ní je čekají překvapení v podobě různých úkolů, které si určitě s rodiči splní. Všem přejeme krásné Velikonoce.
8.3.2021Seminář o školní zralosti- náhrada setkání s pracovnicemi PPP
Milí rodiče, máte doma předškoláka a nevíte si rady, jak postupovat? Zajímají Vás rizika školní nezralosti a odklad školní docházky? Připojte se k on-line workshopu „Rodiče, ptejte se aneb jak na odklad školní docházky“ Lektor: Mgr. Václava Forstová, vedoucí pracoviště PPP Domažlice, speciální pedagog Mgr. Linda Látková – logoped, speciální pedagog Workshop je určen především pro rodiče, zváni jsou ale všichni, koho problematika zajímá Kdy: úterý 9. března 2021 od 14.00 Přihlašujte se prostřednictvím e-mailu map.masceskyles@email.cz Plánovaný rozsah semináře: 2 hodiny Odkaz na připojení k webináři obdržíte následně e-mailem.
2.3.2021Změna v platbě úplaty.
Vzhledem k uzavření mateřské školy z důvodu nařízení vlády se úplata za měsíc březen nebude vybírat.
27.2.2021UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY !
Dle nového nařízení vlády ze dne 26.2. bude mateřská škola od 1.3. uzavřena po dobu tří týdnů. Formulář k žádosti o ošetřovné při péči o dítě naleznete na stránkách České správy sociálního zabezpečení ( www.cssz.cz ). Pro případné změny sledujte prosím informace v médiích a na našich stránkách.
23.2.2021Důležitá změna v zakrytí dýchacích cest u dětí !
Vzhledem k novému mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví musí mít od pondělí 1.3.2021 děti do MŠ jednorázové zdravotní roušky ( již ne látkové!! ). Toto nařízení platí pro pobyt dětí mimo areál MŠ (pobyt venku), ne pro vnitřní prostory MŠ.
12.2.2021Upozornění pro rodiče.
Jsme týden po karanténě a moc se snažíme, aby jsme již do ní nemuseli. Prosíme dodržujte i vy všechna opatření, která máme nastavena, dezinfekce, do budovy vstupujte jen jeden z rodiny, neshlukujte se, kontrolujte pravidelně dětem roušky. V případě výskytu Covidu v rodinách, oznamte nám tuto skutečnost a ihned si nechte své dítě doma. Děkujeme všem, kteří se společně s námi snaží tuto dobu co nejlépe zvládnout.
29.1.2021Upozornění pro rodiče.
Opakuje se nám nemilá situace s Covidem a v karanténě máme 3. a 4. třídu(děti, které docházely 21.-25.1.,personál a děti,které se mohly s nimi setkat. Děti, které již Covid prodělaly do MŠ mohou - pozorně sledujte jejich zdravotní stav. Zvažte proto další docházku do MŠ. Držme si palce, ať se situace brzy zlepší.
1/16  >> >|nahoru
webmaster