1/17  >> >|
datumnadpis
31.5.2021Focení na konci školního roku.
Ve čtvrtek 3.června v dopoledních hodinách proběhne v naší MŠ společné focení tříd. Pokud budete mít zájem o více společných fotografií, oznamte to učitelkám na třídách.
20.5.2021Pohádka.
V pondělí 24.května k nám do MŠ přijede divadlo Míza s pohádkou " Jak se vodník chtěl oženit ". Vybíráme 50,- Kč.
6.5.2021Důležité upozornění !!
O situaci ohledně hrozícího nebezpečí ( útok na některou z mateřských škol v ČR dne 7.5. ) jste určitě informováni z médií. Tento den se budeme řídit doporučením Policie ČR.
23.4.2021Informace k provozu MŠ.
MŠMT v návaznosti na jednání vlády ČR vydalo nařízení o změně mimořádného opatření MZ k omezení provozu škol a školských zařízení. Mateřská škola bude znovu otevřena od 26.4..Stále platí dodržování zvýšených hygienických pravidel. Zároveň prosíme rodiče k pochopení možných organizačních změn v mateřské škole, neboť 4.třída není v provozu z důvodu náhlé havárie,ale jistě pro ně náhradní místo najdeme :-)
9.4.2021Otevření MŠ od 12.4.
Prosíme rodiče, aby se seznámili s "Podmínky pro otevření MŠ od 12.4." Informace jsou na hlavní nabídce stránek MŠ.
6.4.2021Otevření MŠ.
Dle nařízení vlády mohou od pondělí 12.dubna do MŠ nastoupit pouze " předškoláci " - 4. třída. Děti budou dvakrát týdně testovány ( pondělí, čtvrtek ). U testování bude nutná přítomnost rodičů a jejich setrvání v MŠ po dobu patnácti minut na vyhodnocení testu.
6.4.2021Úplata za měsíc duben.
Vzhledem k uzavření mateřské školy z důvodu nařízení vlády se úplata za měsíc duben nebude vybírat
30.3.2021Blíží se svátky jara.
Učitelky Mateřské školy zvou všechny předškolní děti k naší Mateřské škole ve Vančurově ulici. Na plotě kolem ní je čekají překvapení v podobě různých úkolů, které si určitě s rodiči splní. Všem přejeme krásné Velikonoce.
8.3.2021Seminář o školní zralosti- náhrada setkání s pracovnicemi PPP
Milí rodiče, máte doma předškoláka a nevíte si rady, jak postupovat? Zajímají Vás rizika školní nezralosti a odklad školní docházky? Připojte se k on-line workshopu „Rodiče, ptejte se aneb jak na odklad školní docházky“ Lektor: Mgr. Václava Forstová, vedoucí pracoviště PPP Domažlice, speciální pedagog Mgr. Linda Látková – logoped, speciální pedagog Workshop je určen především pro rodiče, zváni jsou ale všichni, koho problematika zajímá Kdy: úterý 9. března 2021 od 14.00 Přihlašujte se prostřednictvím e-mailu map.masceskyles@email.cz Plánovaný rozsah semináře: 2 hodiny Odkaz na připojení k webináři obdržíte následně e-mailem.
2.3.2021Změna v platbě úplaty.
Vzhledem k uzavření mateřské školy z důvodu nařízení vlády se úplata za měsíc březen nebude vybírat.
1/17  >> >|nahoru